Aktualności
14.09.2018

Młodzi siatkarze z Kortowa zapraszają na Turniej o Puchar prof. Wawrzyczka

15 i 16 września w kortowskiej hali sportowej zaplanowano Turniej Piłki Siatkowej o Puchar prof. Wiktora Wawrzyczka. To ostatni sprawdzian przed startem ligi. Oprócz gospodarzy - drugoligowej drużyny AZS UWM Olsztyn - wystąpią w nim drużyny z Augustowa i Warszawy. Naszym gościem był trener akademików Grzegorz Krzan.

"Pierwsze tygodnie okresu przygotowawczego minęły bardzo szybko. Jesteśmy po piątym tygodniu przygotowań. Zaczynamy gry kontrolne. Pierwszy turniej w Warszawie za nami. W tym tygodniu spotykamy się na hali w kortowie w ramach Memoriału prof. Wiktora Wawrzyczka. Przyznaję, że trochę zaczyna wyglądać to już bardziej jak siatkówka. Pierwsze tygodnie to był przede wszystkim okres przygotowania ogólnego, dużo ćwiczeń wzmacniających, mało siatkówki. W tej chwili te proporcje się zmieniają. Cieszy mnie, że zaczynamy grać w siatkówkę i sezon coraz bliżej" - mówił Grzegorz Krzan.

W pierwszym turnieju w Warszawie (Memoriał Krzysztofa Kowalczyka) akademicy zajęli trzecie miejsce wygrywając dwa spotkania i przegrywając jedno.

Z Grzegorzem Krzanem spotkał się Łukasz Guzewicz. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

AZS UWM II Olsztyn swoje mecze turniejowe rozegra w sobotę o 10:30 i 19:30 oraz w niedzielę o 10:00. A poniżej prezentujemy plan rozgrywek. I zapraszamy do kibicowania w kortowskiej hali przy ul. Prawocheńskiego.

15.09.2018 (sobota):
10:30 Centrum Augustów - AZS UWM Olsztyn
12:30 MOS Wola Warszawa - AZS Czołg UW
17:30 Centrum Augustów - MOS Wola Warszawa
19:30 AZS Czołg UW - AZS UWM Olsztyn

16.09.2018 (niedziela):
10:00 MOS Wola Warszawa - AZS UWM Olsztyn
12:00 Centrum Augustów - AZS Czołg UW

Przyjaciele - stań się jednym z nich: