Aktualności
11.09.2018

Spełniła marzenie o wyjeździe do Tajlandii

Paulina Ilnicka od kilku lat trenuje sporty walki. Zaczynała od krav magi, próbowała też w MMA, jednak postawiła przede wszystkim na muay thai. Dlatego jej marzeniem był wyjazd do Tajlandii - ojczyzny tej dyscypliny. Spełniła je w ostatnie wakacje. Nam opowiedziała także o swoich planach sportowych.

Jak wspomina wyjazd do Tajlandii? "Wyjechałam na początku wakacji. Planowałam być tam dwa miesiące, co udało się dzięki pomocy moich przyjaciół. Finansowo sama nie dałabym sobie rady. Głównie byłam nastawiona na trening - dwa razy dziennie. Po miesiącu stoczyłam walkę. Planowałam kolejną, ale odpuściłam sobie, żeby skupić się tylko na treningu. Bardzo dobrze to wspominam. Ja bardzo kocham trenować i tam mogłam robić tylko to. Dla mnie to jest raj!" - opowiadała w Magazynie Sportowym Radia UWM FM.

Paulina - choć trenuje dopiero od trzech lat - może już się pochwalić pierwszymi sukcesami. W tym roku zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski w muay thai. Do Tajlandii chciałaby jeszcze wrócić. "Są takie plany, że jak skończę szkołę to chciałabym wyjechać i troszeczkę dłużej tam pobyć. Teraz trzeba walczyć tutaj, zdobywać doświadczenie i rozwijać się" - zapowiada.

Z Pauliną Ilnicką rozmawiali Sebastian Chrostowski i Piotr Szauer. Posłuchajcie!

Przyjaciele - stań się jednym z nich: