Aktualności
30.07.2018

Wiarygodność, stabilność, społeczność i ekosystem - czyli nowe rozdanie w Stomilu Olsztyn

"Moim celem jest zbudowanie zaufania do klubu!" - podkreśla nowy prezes Stomilu Olsztyn Maciej Radkiewicz. Swoje plany zaprezentował 30 lipca w olsztyńskim ratuszu podczas specjalnej konferencji prasowej.

Foto: Paweł Piekutowski

Preses podał cztery główne filary swojej pracy na tym stanowisku. To: wiarygodność, stabilność, społeczność i ekosystem. "Zbudowanie podstaw klubu, żeby mógł się skoncentrować tylko na celach sportowych. Żeby zawodnicy i sztab nie musieli się martwić o kwestie bieżące" - mówił o swoim głównym celu Maciej Radkiewicz. Podkreślał też, że bardzo ważni będą dla niego kibice. Dlatego też klub uruchomił specjalny adres mailowy, który ma służyć zbliżeniu fanów z zespołem i osobami zarządzającymi "Dumą Warmii". Wszystkie pytania, propozycje, wnioski można kierować pod adres: kibice@stomilolsztyn.com.

Padła także obietnica przejrzystości dotyczącej działań "biało-niebieskich" oraz - co jest nowością - sytuacji finansowej. O wszystkim mamy być informowani. Nie będzie już zamiatania pod dywan i ukrywania kwestii związanych np. z niespłaconymi zobowiązaniami. Prezes podziękował także osobom, które przed nim kierowały Stomilem: Mariuszowi Borkowskiemu i Rafałowi Szwedowi.

Jakie jeszcze ma plany nowy preses Stomilu Olsztyn? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Maciejem Radkiewiczem. Spotkał się z nim Sebastian Chrostowski.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: