Aktualności
15.05.2018

Joanna Jędrzejczyk zapowiada odzyskanie mistrzowskiego pasa

Joanna Jędrzejczyk ostatnie tygodnie spędziła w Polsce. Nie zapomina jednak o treningach i zapowiada powrót na szczyt. Przed wyjazdem z Olsztyna i lotem do Stanów odwiedziła studio Radia UWM FM. W piątkowym Magazynie Sportowym Radia UWM FM mogliście wysłuchać obszernej rozmowy z mistrzynią MMA.

"Za parę dni wylatuję do Stanów Zjednoczonych gdzie rozpocznę takie właściwe przygotowania do mojej nadchodzącej walki z Tecią Torres, która już 28 lipca w Calgary w Kanadzie. Teraz staram się wykorzystywać ten czas wolny z rodziną, przyjaciółmi, z bliskimi. Oczywiście priorytetem każdego dnia są treningi. Krótsze wakacje o miesiąc, ale cieszę się z nadchodzącej walki!" - mówiła w naszym studiu Joanna Jędrzejczyk.

"Przez miesiąc miałam nie myśleć o walce. A tak naprawdę już po tygodniu od walki zaczęłam planować kolejną. Mam bardzo mocny cel - odzyskanie tytułu mistrzowskiego na koniec roku. Na początku przyszłego - ja to zrobię! Bardzo się cieszę, że szybko przyszła propozycja walki. Długo się nie zastanawiałam" - zapowiada JJ. I dodaje: "Wiem czego chcę. Przeszłam już drogę na sam szczyt i zrobię to ponownie!"

Z Joanną Jędrzejczyk w Magazynie Sportowym Radia UWM FM spotkali się: Sebastian Chrostowski i Piotr Szauer. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Przyjaciele - stań się jednym z nich: