Aktualności
11.10.2020

Co z koncertami? W Olsztynie jeszcze gramy!

16 października (piątek) - Carpenter Inn - KONCERT ODWOŁANY!!!

BRYLANTY&BAŻANTY

Koncert zorganizowany z okazji 3 rocznicy pierwszego występu olsztyńskiej grupy Brylanty&Bażanty! Wiadomo, jak urodziny to i prezenty, ale tym razem to zespół przygotował je dla Was! Zaprasza na DOMÓWECZKĘ. Jak zapowiadają gospodarze: "będzie fajna muzyczka, sympatyczne towarzystwo, zabawy, zaproszeni goście... Oj będzie się działo! No, a jeśli chodzi o prezent dla nas, no cóż... Wasza obecność będzie dla nas najważniejsza."

17 października (sobota) - Sala Kameralna pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena, 20:00

HAPPYBOYS

Happyboys - witchhouse, cloud rap i post punk. Muzycy urodzeni po roczniku 2000. Własnie wypuścili EP-kę, która w sporej części miażdży solidnym post punkiem. Wbrew nazwie zespołu nie znajdziecie tu tekstów wesołych, to spojrzenie na świat okiem młodego pokolenia widzącego niewłaściwe działania lub zaniechania poprzednich pokoleń i próbującego nie popełniać tych samych błędów. To jednak przekaz szukający wyjścia z trudnej sytuacji, więc gdzieś pomiędzy słowami tkwi to mityczne światło w tunelu.

Wstęp wolny!

17 października (sobota) - Pub LAS, godzina 21:00

THE PAU

The Pau to realizacja punkowej idei „zrób to sam” – jednoosobowy projekt Pauliny, bezkompromisowej młodej kobiety, która komponuje, robi bity, gra na gitarze, pisze i śpiewa teksty. W ciągu ostatnich czterech lat zagrała kilkaset koncertów głównie na squatach i alternatywnych festiwalach w Polsce, Niemczech, Norwegii, Hiszpanii, Portugalii, Czechach, Holandii, Izraelu oraz na Ukrainie, Litwie i Słowacji. W 2019 roku wydała płytę nakładem Mystic Production "Raj".

Wejściówki do wygrania w poniedziałek i we wtorek w audycji UWM FM Po Południu.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: