Aktualności
10.06.2020

Fest Muza 2020

Przed nami kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu młodych kapel Fest Muza. Jego tegoroczny finał zaplanowano 9 sierpnia w Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie. Zgłoszenia przesyłać można do 10 lipca. Partnerem wydarzenia jest Radio UWM FM. Zaprasza: Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Ogólnopolski konkurs organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie ma za zadanie ułatwić młodym zespołom start w przemyśle muzycznym. Dzięki udziałowi w FEST MUZIE dostają szansę na promocję swojej twórczości. Laureaci mogą liczyć na nagrodę finansową w wysokości 6000 złotych. Zyskają także możliwość nagrania koncertu w profesjonalnym studiu Radia UWM FM.

Konkurs skierowany jest do kapel grających szeroko pojętą muzykę rockową. Warunkiem uczestnictwa w nim jest akceptacja regulaminu, nadesłanie zgłoszenia zawierającego zdjęcie zespołu, opis zespołu (w tym skład) oraz 3 autorskie nagrania. Spośród nadesłanych zgłoszeń, komisja kwalifikacyjna powołana przez Organizatora wyłoni 6 zespołów, które wystąpią w finale, który zaplanowano 9 sierpnia w Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie.

Zgłaszanie zespołów (wyłącznie poprzez formularz) - do 10.07.2020
Ogłoszenie listy zespołów zakwalifikowanych do finału - 17.07.2020
Konkurs finałowy - 9.08.2020

Gościem audycji Uwierz w Muzykę był Dariusz Krasowski - koordynujący konkurs z ramienia Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie. Rozmawiał z nim Piotr Szauer. Posłuchajcie!

Regulamin, formularz konkursowy i wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie organizatora: mok.olsztyn.pl

Przyjaciele - stań się jednym z nich: