Aktualności
10.01.2020

Stand-up, elektronika i metal

 

15  stycznia (środa) - Galeria Sowa - 20:00

STAND-UP: JURKIEWICZ X KOŁECKI X BRUDZEWSKI

Tomasz Kołecki - jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. Urodzony w 1997 roku, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak Tylko dla dorosłych TVP2, Comedy Club, Comedy Central czy Kuba Wojewódzki. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. Przez dwa lata współtworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie rozwija swój autorski projekt Please stand-up.

Cezary Jurkiewicz - komik, tekściarz, scenopisarz i hipochondryk z bardzo wnikliwym podejściem do problemów otaczającego nas świata. W swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę, wciągając nas w czarną otchłań beznadziei, zmarnowanych okazji i zatrutą zazdrością podejrzliwości.  Cezary Jurkiewicz zaprasza na premierowy program - "Nadwiślański świt".  Całą imprezę poprowadzi Maciej Brudzewski.

Zaproszenie czeka w poniedziałek w UWM FM Po Południu.

18  stycznia (sobota) - Carpenter Inn - 22:00

 IT'S A UK TING

Impreza z muzyką elektroniczną. Fani tanecznych rytmów będą mogli pobawić się przy typowo brytyjskich stylach muzycznych, takich jak grime, 2step, czy garage. Zagrają: 

Junskee /FACEBOOK SOUNDCLOUD MIXCLOUD BANDCAMP/

Metalon (Trap Nie Disco) /FACEBOOK/

oraz goście.

Zaproszenia czekają we wtorek i środę w UWM FM Po Południu.

 

19  stycznia (niedziela) - IOWA - 19:00

THE SIXPOUNDER, INFLICTION

Zespół The Sixpounder to czołowa formacja na naszym rynku muzycznym w klimatach groove / new metal / melodic death mająca za sobą udział w prestiżowych festiwalach pokroju „Wacken Open Air" czy „Przystanek Woodstock" oraz kilka obszernych tras koncertowych w kraju i za granicą u boku takich formacji jak Decapitated, Acid Drinkers czy Vader. Zespół jest także uczestnikiem siódmej edycji popularnego w TV show 'Must Be The Music" jak również twórcą trzech oryginalnych utworów do kinowego hitu „Gotowi na wszystko: Exterminator", w reżyserii Michała Rogalskiego.

Jako support wystąpi groove metalowe Infliction z Bydgoszczy.

Podwójne zaproszenie czeka w czwartek (Uwierz w Muzykę).

 

Przyjaciele - stań się jednym z nich: