Aktualności
04.06.2019

Fest Muza 2019

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu młodych kapel Fest Muza. Zwycięzca zagranie m.in. 5000 złotych oraz promocję na antenie Radia UWM FM. Jeden z finałowych zespołów zagra także live sesję w naszym studiu. Zgłoszenia przyjmowane są do 21 czerwca.

"Promujemy wykonawców, którzy stawiają pierwsze kroki w branży muzycznej. Fest Muza to konkurs otwarty i ogólnopolski, w którym mogą wystartować zespoły grające szeroko pojętego rocka, niezwiązane kontraktem płytowym z jakąkolwiek wytwórnią. Laureaci mogą zgarnąć m.in. konkretne hajsiwo, sesję w studio nagrań oraz naprawdę zacne nagrody rzeczowe" - zachęcają organizatorzy.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie MOK Olsztyn. Finał zaplanowano 10 sierpnia i wystąpi w nim osiem zespołów zakwalifikowanych przez jury. Każdy z nich zapezentuje na scenie 30-minutowy program.

Piotr Szauer rozmawiał z koordynatorem konkursu młodych kapel - Dariuszem Krasowskim z Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie. Posłuchajcie!

Gwiazdą finału Fest Muzy 2019 będzie Skubas.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: