Aktualności
03.06.2019

Naturalnie Mazury Festiwal w Węgorzewie

Festiwal Muzyczny w swych założeniach nawiązuje do tradycji wcześniejszych edycji imprezy, która odbywała się w Węgorzewie w latach 1991 – 2013 i obecnie już od trzech lat występuje pod nazwą Naturalnie Mazury Festiwal. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 5-7 lipca.

Założeniami festiwalu jest promocja regionu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich jak również rozwój życia kulturalnego na jego obszarze. Ważnym elementem Festiwalu jest także zwrócenie uwagi na świadomość ekologicznego i zdrowego trybu życia, dlatego też on sam zorganizowany jest w naturalnym, pięknym krajobrazowo otoczeniu.

Naturalnie Mazury Festiwal to nie tylko koncerty, ale również liczne warsztaty (m.in. muzyczne), spotkania z ludźmi kultury, sztuki, działaczami społecznymi i ekologicznymi, działania proekologiczne oraz Konkurs Wojskowych Zespołów Rockowych.

PRZEGLĄD KAPEL to nieodłączny element Naturalnie Mazury Festiwal. Wydarzenie to z roku na rok ewoluuje, jednak w tym roku przybiera nową formę. Organizatorzy łączą siły z wiodącą polską wytwórnią muzyczną Kayax!

Ich nowy projekt My name is new, który jest inkubatorem dla debiutujących muzyków, świetnie pasuje do konwencji Przeglądu. Właśnie dlatego na Festiwalu pojawi się scena pod szyldem My name is new, a laureaci wyłonieni w Węgorzewie dostaną niepowtarzalną szansę wydania płyty w Kayaxie.

 

Specjalnie dla festiwalowiczów przygotowano pole namiotowe w Parku Helwinga nad rzeką Węgorapą. Pole namiotowe jest darmowe, liczba miejsc ograniczona. Rezerwacji możecie dokonać, wysyłając zgłoszenie z liczbą osób i namiotów oraz z numerami kodów kreskowych z Waszych karnetów (jeden kod kreskowy – jedna osoba) na adres logistyka@naturalniemazury.com.

Więcej info:

STRONA WWW

FACEBOOK

INSTAGRAM 

 

KONKURSY ANTENOWE Z KARNETAMI: Uwierz w Muzykę (17.06, 19.06, 27.06) oraz UWM FM Po Południu (18.06, 20.06, 25.06, 26.06, 28.06), UWUEMKA (21.06), Radiowy Przewodnik Festiwalowy (24.06).

Przyjaciele - stań się jednym z nich: