Aktualności
14.04.2019

Muzyczna przedświąteczna środa

17 kwietnia (środa) - Carpenter Inn

ROMANTYCY LEKKICH OBYCZAJÓW

Adam Miller i Damian Lange zapraszają na przedpremierowy pokaz nowego klipu do piosenki "Dom (Tęsknię)". Będzie miał on swoją premierę dokładnie rok po wydaniu ostatniego albumu Romantyków Lekkich Obyczajów "Neoromantyzm". W pubie Carpenter Inn muzycy wykonają też na żywo kilka swoich numerów. Wstęp wolny.

17 kwietnia (środa) - Galeria Sowa

TWO TIMER

Two Timer gra elektrycznego bluesa, czerpiąc z korzennych wzorców gatunku, z zachowaniem tradycyjnego, utrzymanego w stylu lat 60-tych i 70-tych brzmienia.  Zespół od 10 lat koncertuje w klubach i na festiwalach w kraju i na świecie m.in. International Blues Challenge Memphis (USA), International Jazz Festival Montreal (CAN), Le Buis Blues (FRA), Rawa Blues, Suwałki Blues Festival, Jimiway Blues Festival, Gdynia Blues Festival, Harmonica Bridge Festival w Toruniu, Blues am Rand (DE), Muddylives Festival (DE) i inne.

Grupa dwukrotnie reprezentowała Polskę na międzynarodowym festiwalu International Blues Challenge w Memphis w USA w 2014 oraz 2016 roku, w którym zakwalifikowała się do półfinału. To największe wydarzenie bluesowe na świecie.

Dyskografia zespołu:
2010 - EP "Here it comes"
2014 - LP "Two Timer"
2016 - LP "TBABTG"
2018 - LP "The Big Easy"

Bilet do wygrania w poniedziałek (UWM FM Po Południu).

Przyjaciele - stań się jednym z nich: