Aktualności
06.10.2018

Zapraszamy na live sesję w Radiu UWM FM

Od tej jesieni rozpoczynamy cykl live sesji w studiu Radia UWM FM. Raz w miesiącu chcemy zapraszać Was na nagranie i spotkanie z zespołem w redakcji w Kortowie. Naszym pierwszym gościem będzie trójmiejska heavy-metalowa formacja Crush. Chcecie posłuchać ich muzyki na żywo w piątek 12 października?

Crush to młody zespół heavy-metalowy z Gdańska, którego obecny skład uformował się pod koniec 2017 roku. Początki kapeli sięgają jednak roku 2012. Wtedy też grupa zaczęła snuć plany o wyjściu z piwnicy, w której odbyła wiele prób i nieźle się napociła pracując nad materiałem.

Ich brzmienie to iloczyn ciężkiej, wysokozmineralizowanej rytmiki perkusji, melodyjnych heavy-metalowych riff'ów przeplatanych niskokalorycznymi dźwiękami emocjonalnych ballad oraz basu przypominającego o duchu rock'n'rolla. A wszystko to skontrowane przez aksamitny głos frontkobiety (ang. frontwoman). Od kilku miesięcy Crush intensywnie koncertuje na północy Polski.

Zespół tworzą:
Ania Stankiewicz - wokal
Szymon "Seagal" Smerek - gitara
Zid Sigard - gitara
Piotr Bonar - bas
Janek Tomaszewicz - perkusja

Jeśli chcecie wpaść i posłuchać ich muzyki oraz wziąć udział w naszej pierwszej jesiennej live sesji, na zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym: gramy@uwmfm.pl. Liczba miejsc ograniczona! Dlatego nie zwlekajcie na ostatnią chwilę!

Przyjaciele - stań się jednym z nich: