Aktualności
13.06.2018

Fest Muza 2018

9 sierpnia w Amfiteatrze im. Czesława Niemena zaplanowano finał kolejnej edycji konkursu młodych kapel Fest Muza. W tym roku jego formuła została zmieniona i poszerzona. To już impreza ogólnopolska. Na zgłoszenia zespołów z całej Polski organizator, czyli Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie czeka do 30 czerwca.

Fest Muza to ogólnopolski konkurs muzyczny dla młodych kapel. Jego ideą jest promocja wykonawców, którzy stawiają pierwsze kroki w branży muzycznej. Wyróżnieni otrzymują nagrody pozwalające na zainwestowanie w rozwój muzycznej kariery (sesja w studio nagrań, nagroda finansowa w wysokości 5000 złotych oraz nagrody rzeczowe).

Z przesłanych do 30 czerwca zgłoszeń profesjonalne jury wybierze siedmiu wykonawców, którzy wystąpią podczas finału konkursu 9 sierpnia w olsztyńskim Amfiteatrze. Wydarzeniu będą towarzyszyły także: warsztaty muzyczne dla wokalistów i instrumentalistów, targi muzyczne oraz koncert zespołu Romantycy Lekkich Obyczajów.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w w Olsztynie.


Gwiazdą koncertu finałowego będą Romantycy Lekkich Obyczajów

Przyjaciele - stań się jednym z nich: