Aktualności
04.04.2018

Olsztyn Green Festival 2018

Piąta edycja muzycznego święta nad jeziorem Ukiel została zaplanowana w dniach 17-18 sierpnia. Olsztyn Green Festival to nie tylko koncerty, ale też wydarzenia towarzyszące, m.in. kino, moda, dobre jedzenie, spotkania z ciekawymi ludźmi, zajęcia sportowe i promujące zdrowy styl życia. Sprawdź, kto wystąpi w tym roku!

Organizatorzy festiwalu zdradzili już, że podczas tegorocznej edycji imprezy wystąpią m.in.: Bisz/Radex, Brodka, Coma, Grubson, Król, L.U.C., Natalia Nykiel, niXes, Pola Rise, Ralph Kamiński, Rosalie.

Dla niektórych artystów będzie to powrót w to magiczne miejsce. Brodkę zresztą usłyszymy w tym roku także podczas Kortowiady. Liczymy na to, że pojawi się na jeziorem Ukiel choć z kilkoma nowymi piosenkami. L.U.C. wystąpił podczas Olsztyn Green Festivalu 2017, ale teraz przyjedzie ze świeżą płytą "Good L.U.C.K.", na której spotykają się muzycy i aktorzy, m.in. Tomasz Kot, Arek Jakubik, Bovska, Gutek, Katarzyna Figura, Robert Cichy i Karolina Czarnecka. Być może kogoś z tej listy zabierze z sobą do Olsztyna. Nowy solowy krążek "Przewijanie na podglądzie" promować będzie także Król.

Cieszy obecność debiutantów: Poli Rise, Rosalie czy grupy niXes (choć jej wokalistka Ania Rusowicz także śpiewała już na zielonej imprezie). Pierwszy raz w Olsztynie będziemy mogli posłuchać duetu Bisz/Radex. Tworzą go raper Jarek Jaruszewski i znany z zespołu Pustki Radek Łukasiewicz.

Na antenie Radia UWM FM będziecie mogli wygrać karnety na wszystkie koncerty. Słuchajcie nas uważnie przez najbliższe miesiące!

Więcej informacji na stronie: olsztyngreenfestival.com

 

Przyjaciele - stań się jednym z nich: