Aktualności
29.01.2018

Zagraj na festiwalu w Węgorzewie!

Brodka, Ania Rusowicz, Pidżama Porno, Stanisława Celińska, Lady Pank, Jary Oddział Zamknięty, Sebastian Riedel & Cree oraz Kabanos to już potwierdzeni wykonawcy tegorocznego Naturalnie Mazury Music & More Festiwal w Węgorzewie. Tradycyjnie ważnym elementem imprezy jest konkurs dla młodych kapel. Zgłoszenia należy przesyłać do końca marca.

I ETAP

Bój o Grand Prix festiwalu w Węgorzewie należy rozpocząć od przesłania do 31 marca na adres wegorzewo@NaturalnieMazury.com 

- dwóch utworów w formacie mp3 (w tym conajmniej jednego w języku polskim)

- karty zgłoszeniowej

Warunkiem uczestnictwa kandydatów w eliminacjach jest:

- brak wydanej płyty długogrającej, na podstawie kontraktu płytowego w jednym z działających na polskim rynku koncernów muzycznych

 - średnia wieku członków nie przekraczając 30 lat w 2018 roku 

Ponadto zakwalifikowany zespół musi posiadać minimum 15-minutowy repertuar, w tym przynajmniej jeden utwór w języku polskim.

II ETAP

Spośród zgłoszonych do konkursy zespołów i solistów do drugiego etapu, na podstawie decyzji jury festiwalowego, przechodzi 25 artystów. Organizatorem tego etapu jest patron medialny, który w oparciu o głosy słuchaczy i/lub czytelników zakwalifikuje do finału maksymalnie 10 zespołów i solistów. 

Mazurskie święto muzyki odbędzie się w dniach 13-15 lipca. Organizatorami są Agencja ArtGrey i Fundacja Zatrzymać Czas oraz Gmina Węgorzewo. Patronem medialnym jest Radio UWM FM.

Więcej o konkursie i nagrodach na stronie FESTIWALU

Laureat Grand Prix 2017 - zespół Shapeles. 

 

Przyjaciele - stań się jednym z nich: