Aktualności
18.08.2022

Patrick The Pan: To najbardziej pracowite lato w moim życiu

Choć jego poprzednia płyta "Miło wszystko" ukazała się raptem rok temu, już myśli o kolejnym kroku wydawniczym. Jaki będzie piąty album? O to Piotra Madeja zapytaliśmy podczas Olsztyn Green Festivalu. "To jeden z fajniejszych festiwali na jakich grałem w życiu" - przyznaje Patrick The Pan.

 

Patrick The Pan wrócić na Olsztyn Green Festival po 7 latach. Tegoroczny występ zapamięta na pewno na długo. Świetnie przyjęła go publiczność - licznie zgromadzona pod sceną, mimo padającego deszczu i burzy. "W trakcie koncertu nastąpiło oberwanie chmury, ulewa, burza... W tym roku tego typu aura często nam towarzyszy. Ale uważam, że Olsztyn Green Festival jest jednym z fajniejszych festiwali na jakich grałem w życiu. Bardzo lubię tę aurę, jezioro - to wszystko jest takie kojące" - mówił nam po występie.

Swój czwarty album "Miło wszystko" wydał w czerwcu 2021 roku. Jak patrzy dziś na ten materiał? "Jestem bardzo z niego zadowolony. Ten wielki eksperyment uważam za zakończony sukcesem. Ludzie ewidentnie kumają te piosenki. Łatwiej się to gra. Jako artysta jestem zadowolony z tej płyty i też z tego co ta płyta mi dała. Wymyśliłem sobie, że ma być pozytywna, postsza i czułem, co to może mi dać. I dostałem nawet więcej niż bym oczekiwał."

Czy podobny będzie materiał na kolejne wydawnictwo? "Jest za wcześnie, żebym o tym powiedział. To jest etap wąchania się z nowymi inspiracjami i nową nadchodzącą płytą. Na pewno jednak będzie to bliższe "Miło wszystko" niż poprzednim płytom. Ale czy będzie to kontynuacja? Na pewno nie, bo wszystko się zmienia, ja się zmieniam. I chcę to skomentować muzycznie."

Z Piotrem Madejem spotkał się Piotr Szauer. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Patrick The Pan wystąpił 14 sierpnia na głównej scenie Olsztyn Green Festivalu. Więcej relacji z tego wydarzenia znajdziecie także na naszej stronie.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: