Aktualności
14.07.2021

Krakowskie trio Dobry Wieczór zapowiada debiutancką EP-kę

Dobry Wieczór to nowa krakowska grupa, którą tworzą: Katarzyna Staszko, Paweł Hahn i Bartosz Owczarek. Niedawno zadebiutowali singlem "Burza". A niebawem w sieci pojawi się kolejny klip zapowiadających ich pierwszą EP-kę "Troski". Posłuchajcie, co mówi o niej wokalistka związana wcześniej z zespołem The Lollipops i... Radiem UWM FM.

 

Dobry Wieczór to połączenie popu i rocka. Ich piosenki to proste historie opowiadane pomiędzy jednym a drugim drinkiem przy zapachu parującego od ciepła asfaltu.

"Burza" to pierwszy singiel krakowskiej grupy. To "sentymentalna podróż do czasów młodości, kiedy wszystko było trochę prostsze, a czas płynął zdecydowanie wolniej". Inspirowany syntetycznym brzmieniem z lat osiemdziesiątych utwór, zabiera nas do milowego lasu, który kusi tętniącym życiem, latem i wolnością.

"Ta piosenka kojarzy nam się bardzo z początkiem lata, upalnymi dniami, które często kończą się burzą. Muzycznie też chcieliśmy nawiązać do takich gorących dni w mieście" - mówi Katarzyna Staszko.

Posłuchajcie singla "Burza".

Przyjaciele - stań się jednym z nich: