Aktualności
26.03.2020

Nowy singiel Transsexdisco. Płyta jesienią

"Nowa Era" - to tytuł kolejnego singla olsztyńskiej grupy Transsexdisco. Choć nie zapowiada jeszcze oficjalnie nowej płyty, muzycy przyznają, że ten powinien ukazać się jesienią tego roku. O piosence opowiedzieli nam Damian Lange i Krystian Zemanowicz. Posłuchajcie!

Zespół Transsexdisco postanowił poeksperymentować, doceniając współczesne możliwości pracy studyjnej oraz łącząc podstawowe instrumentarium z szerokim spektrum muzyki elektronicznej. "Numer w głównej mierze powstał dzięki syntezatorom i innym przetwornikom brzmień elektronicznych. Raz na jakiś czas lubimy pójść w tą stronę. Ciągle jest to dla nas ciekawe i staramy się korzystać z możlliwości. W ten sposób chcieliśmy też podsycić tekst tego singla. Traktuje on o współczesności - o tym jak może wyglądać ludzkość" - tłumaczy wokalista Damian Lange.

"Piosenka nie jest jeszcze oficjalnym zwiastunem płyty. Bardzo byśmy chcieli żeby ukazała się na jesieni tego roku. Prace trwają. Numery już są. Trzeba to tylko doszlifować" - zdradza Krystian Zemanowicz.

Posłuchajcie piosenki "Nowa Era".

Przyjaciele - stań się jednym z nich: