Aktualności
09.12.2019

Plastic odwiedził LAS. Nowa płyta tuż tuż!

Na początku 2020 roku ukaże się czwarty studyjny krążek grupy Plastic. Zapowiadały go single "U Gonna Love It" oraz "Out Of Control". Tytuł ostatniego to także hasło jesiennej trasy koncertowej, która dotarła do Olsztyna. 7 grudnia zespół wystąpił w pubie LAS. A gośćmi Joanny Nawotki byli: Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski.

Podczas koncertu w Olsztynie Plastic podzielił się z publicznością sporą częścią noweg materiału. "Postanowiliśmy ruszyć w trasę z zupełnie nowymi utworami. Chcemy je zaprezentować wcześniej publiczności zanim będzie można je odsłuchać i kupić płytę" - tłumaczy Agnieszka Burcan.

W jakim klimacie tworzy obecnie Plastic i czego możemy się spodziewać po nowym albumie? "Wydaje mi się, że będzie przypominał naszą pierwszą płytę. Jest elektroniczna i pod tym względem jest to powrót do korzeni. Ale jest też na tyle różnorodna, że przypomina nasze inne płyty. Idziemy z duchem czasu. I nigdy nie wygląda to tak, że plan jest jakiś dokładny. Wena ma swoje prawa. Jest jakieś natchnienie, mamy na coś ochotę i tak wyglądają nasze płyty" - zdradza wokalistka. A Paweł Radziszewski dodaje: "Płyta będzie taneczno-elektroniczna."

Jak powstawała? Z Agnieszką Burcan i Pawłem Radziszewskim spotkała się Joanna Nawotka. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

A to jeden z singli, które zapowiają album.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: