Aktualności
22.08.2019

Mery Spolsky na OGF 2019

Przed rokiem zagrała after po Olsztyn Green Festivalu na starówce. Po dwunastu miesiącach zaproszono ją już na główną imprezę, co nie dziwi, bo w ostatnim czasie wszędzie jest jej pełno! Mery Spolsky opowiedziała nam o swoich piosenkach oraz tym, jak działają na dziewczyny i... chłopaków.

Jeśli jesteś fanem Mery Spolsky - obserwując jej działania na scenie, w studiu czy w internecie na pewno nie będziesz się nudzić. Marysia często stara się prowokować, albo po prostu bawić - stylem, muzyką i wszystkim co dzieje się wkoło niej. "Uwielbiam kontrowersje, szaleństwo i surrealizm" - mówi wokalistka i autorka.

Debiutowała dwa lata temu albumem "Miło było pana poznać". Niebawem ukaże się jej drugi krążek, który zapowiada obecnie singlem "FAK!". "Piosenka nie zdradza konwencji drugiej płyty, ale na pewno nie będzie to druga płyta o miłości czy list do konkretnej jednej osoby" - zdradza.

Z Mery Spolsky spotkała się Joanna Nawotka. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Szósta edycja Olsztyn Green Festivalu odbyła się w dniach 15-17 sierpnia. Rozmowy z pozostałymi gośćmi imprezy znajdziecie także na naszej stronie.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: