Aktualności
09.07.2019

Myśl dobrze, mów dobrze, rób dobrze a będzie dobrze!

Jeszcze w tym roku ma ukazać się nowy album grupy Łąki Łan. Zdradził nam to podczas Naturalnie Mazury Festiwalu w Węgorzewie Włodek "Paprodziad" Dębowski. Wokalista grupy opowiadał także o kolejnej edycji swojej ukochanej imprezy Kazimiernikejszyn. Ten startuje już 17 lipca.

Foto: Naturalnie Mazury Festiwal

"Dla nas jeśli chodzi o muzykę na pewno  inspiracją jest to, by była jak najświeższa, jak najbardziej nietuzinkowa, łatwo docierająca do człowieka a zarazem też posiadająca fajny pierwiastek artystyczny. Teksty podobnie - żeby bawiły, wpadały w ucho, ale też niosły przekaz, który nie tylko będzie dawał do myślenia, ale będzie pomagał ulepszać siebie i otoczenia" - mówi Włodek "Paprodziad" Dębowski z Łąki Łan.

Jaka będzie nowa muzyka zespołu, która na płycie ma się ukazać jeszcze w tym roku? "Idziemy naszą ścieżką. Nasi słuchacze ani ci, którzy nas dopiero odkryją nie powinni być zawiedzeni. Nam się fajnie tego słucha. Myślę, że o to nam chodziło i tego poszukiwaliśmy. Nie do końca zawsze wiemy o co nam chodzi. Idziemy przez dżunglę, którą jeszcze nikt nie szedł, więc musimy trochę przecierać te szlaki. Jakoś to chyba się udaje. Ja się nie mogę doczekać! Muzycznie i tekstowo będzie to kolejny nasz level!"

Z Włodkiem "Paprodziadzem" Dębowskim spotkała się Justyna Bryszewska. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Przyjaciele - stań się jednym z nich: