Aktualności
09.07.2019

Krzysztof Zalewski o nowej płycie, swoich piosenkach i Męskim Graniu

Podczas Naturalnie Mazury Festivalu w Węgorzewie Justyna Bryszewska spotkała się z Krzysztofem Zalewskim. Wokalista zdradził nam kiedy planuje wejść do studia, by zarejestrować nowe piosenki. Rozmawialiśmy też o wakacyjnych koncertach, trasie i piosenkach Męskiego Grania oraz jego inspiracjach.

"Nieustannie robię piosenki - jak tylko nie gram koncertów. A gram sporo, więc nie chcę rzucać datami. Na pewno w wakacje będziemy pracować nad płytą a na jesieni wejdziemy już do studia nagrań. Ale czy wyrobimy się już wczesną jesienią z pełnymi nagraniami czy będziemy kończyć na przykład na przełomie grudnia i stycznia? To się okaże..." - mówi Krzysztof Zalewski. I dodaje: "Płyta będzie autorska i wyjdzie w styczniu-lutym albo w kwietniu-maju. Na wakacje mamy zaplanowanych trochę wspólnych zjazdów twórczych z chłopakami z zespołu. Więc materiał będzie się klarował przez najbliższe miesiące."

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Krzysztofem Zalewskim!

Naturalnie Mazury Festival w Węgorzewie odbył się w dniach 5-7 lipca pod patronatem Radia UWM FM. Na miejscu były Justyna Bryszewska i Karolina Rogóz-Namiotko.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: