Aktualności
24.04.2019

Cerber pracuje nad Tresurą

Olsztyńska grupa Cerber pracuje nad swoim trzecim albumem. Poznaliśmy jej tytuł. To "Tresura". Poprzedni krążek - "Śmiara" - ukazał się w 2018 roku. Przed koncertem w Olsztynie zamykającym trasę "Dyskomfort" o tym, co słychać w zespole opowiedział nam Mateusz "Wiśnia" Wiszniewski. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

 

"Mam wrażenie, że to jest dopiero początek. Z tą trzecią płytą zaczynamy dopiero grać. Wiem, że to brzmi trochę kuriozalnie z ust kolesia, który zagrał z 200 koncertów. Ale potrzeba naprawdę wielu lat ciosów, upadków i wzniesień, żeby po prostu zrozumieć pewne rzeczy i nauczyć się  komponować, dawać ludziom to, co trzeba. Dopiero teraz jesteśmy na poziomie takiej artystycznej świadomości. Czuję, że ta trzecia płyta to będzie coś!" - mówi Mateusz Wiszniewski.

Krążek będzie rejestrowany w lipcu i sierpniu. "Chciałbym, żeby płyta wyszła w tym roku. Aczkolwiek myślę, że najbardziej realny termin to jest początek przyszłego roku. Chcemy zrobić to po prostu dobrze! A to wymaga czasu, nakładu pracy i środków."

Z Mateuszem Wiszniewskim spotkał się Wojtek Miśkiewicz. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Zespół Cerber wystąpi w sobotę 27 kwietnia w klubie Nowy Andergrant. Na scenie pojawią się także dwie inne kapele: Paranoid Mind i 72DR. Podczas koncertu olsztyńska grupa będzie kręciła klip. Bilety do wygrania antenie Radia UWM FM!

Przyjaciele - stań się jednym z nich: