Aktualności
05.09.2018

Oscar Jensen nagrał debiutancką płytę

"To jest płyta o mnie. Znalazły się na niej wszystkie emocje, które miałem przez wiele lat w sobie i wylałem je w muzyce" - opowiadał o swoim debiutanckim solowym krążku Oscar Jensen "Hello". Wokalista był gościem audycji Uwierz w Muzykę przed koncertem w olsztyńskim klubie Carpenter Inn.

Płyta powstawała przez rok. "To ciężki proces przez który przebrnęliśmy. W 2017 roku weszliśmy do studia, żeby zarejestrować 10 utworów. Nagrania się skończyły w styczniu. W lutym i marcu - lekkie poprawki" - wspomina Oscar. "Płyta jest bardzo kolorowa. To jest też płyta koncepcyjna. Zaczyna się od piosenki Hello" - zdradził wokalista. Materiał wyprodukował Andrzej Karp. A w studiu pojawili się także: Piotr ,,Pit" Kędzierzawski (gitarzysta grupy Hunter), Darek ,,Daray" Brzozowski (perkusja), Kamil ,,Dejot" Borzeski (elektronika) oraz Nando Del Rio (bas).

Z Oscarem Jensenem rozmawiał Piotr Szauer. Posłuchajcie!

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery płyty "Hello". Ale - ponieważ materiał jest już gotowy - krążek powinien być dostępny w najbliższych miesiącach.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: