Aktualności
07.08.2018

Romantycy Lekkich Obyczajów pierwszy raz w olsztyńskim Amfiteatrze

9 sierpnia Romantycy Lekkich Obyczajów zagrali swój pierwszy koncert w olsztyńskim Amfiteatrze im. Czesława Niemena. Grupa w wakacje koncertuje mniej intensywnie. Ale już jesienią planuje dużą trasę w największych polskich miastach. Gościem naszego Radiowego Przewodnika Festiwalowego był Adam Miller.

Jakie jest lato 2018 roku dla RLO? "Graliśmy kilka koncertów plenerowych. Łącznie gdzieś 8 koncertów przez całe wakacje wyjdzie. To nie jest chyba dużo. Ale można poczuć się i wypoczętym i wygranym w te wakacje" - przyznaje Adam Miller. Jego grupę w te wakacje będzie można jeszcze usłyszeć m.in. podczas Cieszanów Rock Festivalu.

Przypominamy, że Romantycy Lekkich Obyczajów w kwietniu tego roku wydali swój kolejny album "Neoromantyzm". Płytę promować będą także jesienną trasą. Wystąpią także ponownie w swoim mieście - 5 października w klubie Nowy Andergrant. Jako support zagra tam także inna olsztyńska grupa: Brylanty & Bażanty.

"To będzie duża trasa - największa, jeśli chodzi o nas. 24 koncerty od września do grudnia. Udało się zahaczyć o większość polskich miast wojewódzkich. Także nie będzie to typowy małomiasteczkowy tour. Fajnie! To będą kluby typu: warszawska Stodoła, Żaczek w Krakowie" - zapowiada Adam.

Z Adamem Millerem rozmawiał Piotr Szauer. Posłuchajcie!

Koncert w olsztyńskim amfiteatrze był finałem konkursu młodych Kapel Fest Muza. Relacje znajdziecie także na naszej stronie.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: