Aktualności
09.07.2018

The Rolling Stones w świetnej formie

8 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie wystąpiła legendarna grupa The Rolling Stones. Mick Jagger i spółka ponownie skradli serca polskiej publiczności a swoją sceniczną formą pokazali, że po 56 latach grania wciąż chcą więcej! O koncercie rozmawialiśmy z olsztyńskim dziennikarzem i wielkim fanem zespołu Andrzejem Dramińskim.

"Najwyższa forma! Było naprawdę fenomenalnie. Warto było tam być, by coś takiego przeżyć. I nie wierzcie, że kończą! Jeszcze będą grać!" - mówił na naszej antenie zachwycony fan grupy Andrzej Dramiński. "Nikt nie chciał wyjść z tego stadionu. To jest magia miejsca i magia tego zespołu. Nic nie da się tutaj podrobić. Orygniał to oryginał. To pochodzi od nich i z tych emocji. Warto pójść i oglądać ten zespół, mimo, że te utwory znamy. Ale emocje, które się wydobywają z nas i ludzi dookoła są absolutnie nie do przecenienia!"

Jesteście ciekawi jak krok po kroku wyklądał koncert? Które utwory wykonali Stonesi w Polsce? Z Andrzejem Dramińskim rozmawiał Piotr Szauer. Posłuchajcie!

Dwa dni przed koncertem brytyjczyków w Warszawie, ich piosenki wybrzmiały także... w Gietrzwałdzie. Odbył się tam Dzień Stonesów. Piosenki Micka Jaggera i Keitha Richardsa wykonali m.in.: Robert Zienkiewicz, The Doctors oraz formacja Tumblin'
Flash. My też tam byliśmy!

Organizatorem koncertu był Gminny Ośrodek Kultury w Gietrzwałdzie. Jego pracownicy już zapowiadają, że za rok spotkają się, by posłuchać piosenek... The Beatles.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: