Aktualności
20.10.2022

The Cassino rok po debiucie. Zapraszamy na koncert w Olsztynie!

Rok po premierze swojej debiutanckiej płyty "Części" zespół The Cassino zagra kolejny koncert w Olsztynie. Co przygotował na jesienną trasę? O to zapytaliśmy wokalistę pochodzącej z Braniewa kapeli. Hubert Wiśniewski zdradził nam też, jak zmienia się jej muzyka.

Foto: Bymagsochalek

Z Hubertem Wiśniewskim rozmawiał Piotr Szauer. Posłuchajcie!

The Cassino to indie rockowe trio, które porywa tłumy! Zespół na scenie obecny jest już od kilku lat, jednak jego debiutancka płyta „Części” ukazała się zaledwie rok temu. Grupa wiosną zakończyła własną trasę koncertową, wyprzedając z sukcesem kluby w największych polskich miastach. Nowy materiał zaprezentowała również występując u boku zespołu Happysad oraz na scenie Męskiego Grania 2022. Dodatkowo, Hubert Wiśniewski - lider i wokalista, zagrał solowe koncerty przed brytyjską grupą Only The Poets, czym zaskarbił sobie pokaźną grupę nowych fanów. 

Poza płytą “Części”, zespół ma na koncie trzy EPki.

W poniedziałek 24 października The Cassino wystąpi w olsztyńskim klubie Carpenter Inn. Początek koncertu o 20:00. Bilety do wygrania na antenie Radia UWM FM (w piątek w UWUEMCE oraz w poniedziałek w audycji Uwierz w Muzykę).

Przyjaciele - stań się jednym z nich: