Aktualności
17.05.2022

63. Rajd WA-MA

Akademicki Klub Turystyczny Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza do udziału w 63. Ogólnopolskim Rajdzie Studenckim po Warmii i Mazurach WA-MA. Zaplanowano go w dniach 26-29 maja. To jedna z najstarszych studenckich turystycznych imprez - rówieśniczka Kortowiady.

 

W tym roku organizatorzy przygotowali dla wszystkich chętnych cztery trasy: żeglarską, rowerową, pieszą oraz kajakową. Wszyscy uczestnicy spotkają się  się 28 maja na mecie w ośrodku wypoczynkowym Obieżyświat w Skorupkach nad jeziorem Tałty. "To przepiękne malownicze miejsce. Jest przepiękna linia brzegowa, gdzie będziemy sobie cumować. Jest mnóstwo miejsca do rozłożenia namiotów, domki dla uczestników..." - przekonuje Filip Mazur z Akademickiego Klubu Turystycznego UWM w Olsztynie.

W rajdzie uczestniczyć mogą zarówno doświadczeni podróżnicy, jak i ci, którzy dopiero zaczynają. "Taki jest zamysł, żeby każda osoba, która będzie chciałą spróbować swoich sił, dała radę pokonać trasę." Jeśli macie jakieś wątpliwości lub pytania - zajrzyjcie na spotkanie AKT Olsztyn - w środę o 20:15 w budynku DS 1 (ul. Kanafojskiego 3 - wejście od strony rzeki Kortówki).

Z Filipem Mazurem rozmawiał Piotr Szauer. Posłuchajcie!

Chcesz zapisać się na Rajd WA-MA? Zajrzyj na stronę: WA-MA Ogólnopolski Rajd Studencki po Warmii i Mazurach.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: