Aktualności
17.02.2021

Letnia Szkoła Zarządzania Innowacją zaprasza studentów UWM

Letnia Szkoła Zarządzania Innowacją to bezpłatny program skierowany do studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje z zakresu projektowania, zarządzania innowacją, budowania zespołu, identyfikacji problemów, prototypowania, modelowania i komercjalizacji. Zajęcia zaplanowano na przełomie marca i kwietnia. A rekrutacja właśnie trwa.

Letnia Szkoła Zarządzania Innowacją to weekendowy, bezpłatny program skierowany do studentów III roku studiów pierwszego stopnia oraz wszystkich studentów studiów drugiego stopnia. Co ważne - w zajęciach mogą wziąć udział jedynie żacy z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Podczas warsztatów zaplanowanych na przełomie marca i kwietnia (sześć weekendów) uczestnicy projektu pochylą się nad realnymi problemami różnych przedsiębiorstw. Wspierać będzie ich wyspecjalizowana kadra trenerska i najnowocześniejszy sprzęt multimedialny.

Z Hanną Marciak z Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie rozmawiał Wojtek Miśkiewicz. Posłuchajcie!

Rekrutacja trwa do 10 marca. Więcej informacji na stronie: ciitt.uwm.edu.pl

Kontakt:
Hanna Marciak - Koordynator
Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie
tel. 89 524 51 62
e-mail: letniaszkola@uwm.edu.pl

Letnia Szkoła Zarządzania Innowacją realizowana jest dzięki projektowi "Uniwersytet Wielkich Możliwości – program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania" nr POWR.03.05.00-00-Z201/18.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: