Aktualności
14.05.2020

Kortowiada 2020 w wersji online

Choć 61. Kortowiada została przełożona na 2021 rok, Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie przygotowała kilka juwenaliowych niespodzianek... w sieci. Co dokładnie wydarzy się od 22 do 24 maja? Posłuchajcie!

Przypomnijmy - Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM w Olsztynie podjęła niedawno decyzję o przełożeniu 61. Kortowiady. Juwenalia w tradycyjnej formie odbędą się w dniach 19-23 maja 2021 roku. Jednak samorząd przygotował kilka niespodzianek dla żaków, którzy będą chcieli bawić się online.

"Za hasłem Kortowiada online kryją trzy dni zabawy. Będą to wspominki, jak i przygotowany na tę okazję materiał. Wszystko dostępne podczas transmisji na facebooku oraz kanale Youtube Kortowiady" - tłumaczy rzecznik RUSS UWM Maksymilian Kurowski. "W piątek 22 maja przygotowaliśmy coś w klimatach Parady Wydziałów. 23 maja (w sobotę) na tych kanałach dostępny będzie koncert. A w niedzielę (24 maja) - kulinarne uniesienie, które nawizuje do śniadania na plaży kortowskiej."

A jak na planowane w sieci wydarzenia zareagowali studenci? "Studenci i fani Kortowiady, którzy czekali z utęsknieniem na juwenalia cieszą się. Chcieliśmy przygotować wszystko tak, żeby każdy znalazł coś dla siebie."

Z Maksymilianem Kurowskim rozmawiał Piotr Szauer. Posłuchajcie!

KORTOWIADA 2020 ONLINE:
Piątek (22 maja): Super Niespodzianka "Parada vibes"
Sobota (23 maja): Mega Niespodzianka "Koncertowy odlot"
Niedziela (24 maja): Hiper Niespodzianka "Kulinarne uniesienie"

Obserwujcie fanpage: Kortowiada - najlepsze juwenalia w Polsce UWM w Olsztynie. Tam niebawem pojawi się więcej infromacji.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: