Aktualności
06.10.2019

Czas na wielkie Otrzęsiny UWM!

W Kortowie - koncert grupy The Dumplings i Silent Party. W Face Clubie - impreza ze Smolastym. Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza na wielkie Otrzęsiny! Sprawdź, co będzie się działo! Słuchaj Radia UWM FM i wygrywaj bilety!

Pierwsza tegoroczna otrzęsinowa impreza już za nami. 2 października studenci bawili się w olsztyńskim Face Clubie na koncercie rapera Tede. To była jednak tylko rozgrzewka. Główne wydarzenia zaplanowano 9, 10 i 11 października.

W środę 9 października o 20:00 w dwóch kortowskich klubach studenckich (Rakor i Antałek) rozpocznie się Silent Party. Każdy z uczestników zabawy otrzyma słuchawki, w których po rozpoczęciu imprezy, usłyszy wybrany przez siebie kanał muzyczny przygotowywany na bieżąco przez naszych DJ’ów. Gwiazdą wieczoru będzie jeden z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów w Polsce - DJ Omen. Ponadto żaków zabawiać będą: Dj Jack Grand, Dj C.WHY.C, Dj Cezar, DJ Danny-D oraz DJ Grzechu.

W czwartek 10 października w Face Clubie wystąpi Smolasty. A na zakończenie tegorocznych Otrzęsin (w piątek 11 października o 20:00) Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM w Olsztynie zaprasza do kortowskiego Centrum Konferencyjnego na koncert grupy The Dumplings. Justyna Święs i Kuba Karaś po sześciu latach wspólnego grania postanowili zrobić sobie przerwę i tymczasowo zawiesić działalność. Będzie to zatem jedna z ostatnich okazji, aby usłyszeć ich na żywo!

O tegorocznych Otrzęsinach opowiedziała nam przewodnicząca RUSS UWM Barbara Kloc. Spotkał się z nią Arkadiusz Stępień-Miernikowski. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Bilety na piątkowy koncert grupy The Dumplings będziecie mogli wygrać na antenie Radia UWM FM (w poniedziałek w audycji Uwierz w Muzykę oraz w środę w Magazynie Akademickim).

Przyjaciele - stań się jednym z nich: