Aktualności
10.09.2019

Wybierz Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa UWM

Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie może pochwalić się wysokimi ocenami kształcenia Polskiej Komisji Akredytacyjnej. W dodatkowej wrześniowej rekrutacji zaprasza na pięć kierunków studiów: rolnictwo, ogrodnictwo, architektura krajobrazu, leśnictwo oraz ochrona środowiska.

"Kompetencje inżynierskie dają łatwość odnalezienia się na rynku pracy. Maturzyści chętnie wybierają takie studia" - podkreśla Prodziekan ds. kształcenia i promocji Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa UWM w Olsztynie prof. Krzysztof Jankowski.

Kierunki studiów oferowane przez tę jednostkę bardzo wysoko oceniane - zarówno w corocznym rankingu fundacji Perspektywy jak i przez Polską Komisję Akredytacyjną. "Komisja uznała, że nasze programy kształcenia w rolnictwie są bardzo dobre i bardzo wysoko je oceniła. To wspólny sukces studentów i pracowników.

Czym się charakteryzują studia na WKŚiR? Z prof. Krzysztofem Jankowskim spotkał się Wojtek Miśkiewicz. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Internetowa rejestracja kandydatów na studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie w dodatkowej rekrutacji prowadzona będzie do 13 września. Więcej informacji znajdziecie na stronie: rekrutacja.uwm.edu.pl

Przyjaciele - stań się jednym z nich: