Aktualności
29.08.2019

Jeszcze w tym roku rozpocznij studia na UWM

Nie wybrałeś jeszcze kierunku studiów? Chcesz rozpocząć naukę na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie jeszcze w tym roku? Od 6 do 13 września prowadzona będzie dodatkowa rekrutacja. Sprawdziliśmy jaką ofertę przygotowały Wydział Bioinżynierii Zwierząt oraz Wydział Nauk Ekonomicznych.

Wydział Bioinżynierii Zwierząt UWM w Olsztynie zaprasza w rekrutacji uzupełniającej na trzy kierunki studiów: bioinżynieria produkcji żywności, zootechnika oraz zwierzęta w rekreacji, edukacji i terapii. Czym się charakteruzują? Jakie kryteria należy spełnić, by się na nie dostać? Z Dziekan WBZ prof. dr hab. Urszulą Czarnik spotkał się Wojtek Miśkiewicz. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

O studiach oferowanych przez Wydział Nauk Ekonomicznych UWM w Olsztynie opowiedział nam Prodziekan ds. planów i programu kształcenia dr Tomasz Wierzejski. Posłuchajcie!

Więcej informacji o internetowej rejestracji kandydatów na studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie znajdziecie na stronie: rekrutacja.uwm.edu.pl

Przyjaciele - stań się jednym z nich: