Aktualności
31.07.2019

UWM ponownie na Olsztyn Green Festivalu

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie znów będzie obecny nad jeziorem Ukiel podczas kolejnej edycji Olsztyn Green Festivalu. Uczelnia realizując autorską koncepcję Green University podczas imprezy będzie także promować wśród młodzieży swoją ofertę kształcenia. W jaki sposób? Posłuchajcie!

"W tym roku wybraliśmy formułę animacji i rekreacji" - zdradza kierowniczka Biura Mediów i Promocji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie Wioletta Ustyjańczuk. "Zawsze stawiamy swoje stoisko z ulotkami i ofertą rekrutacyjną. Z naszych obserwacji wynika jednak, że uczestnicy są nastawieni wyjątkowo na zabawę. Dlatego na terenie festiwalu będą dwie nasze strefy. Jedna przy pomoście w okolicach plaży z leżakami, gdzie będzie można także korzystać z żaglówek uniwersyteckich i popływać. Druga strefa uniwersytecka będzie przygotowana w miejscu, w którym są gry i zabawy. Będziemy proponować uniwersyteckie Monopoly - będzie można także wygrać atrakcyjne nagrody."

Z Wiolettą Ustyjańczuk spotkał się Wojtek Miśkiewicz. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Szósta edycja Olsztyn Green Festivalu odbędzie się w dniach 15-17 sierpnia. Radio UWM FM jest patrnerem medialnym imprezy. Więcej informacji o jej programie znajdziecie także na naszej stronie.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: