Aktualności
12.06.2019

Wydział Bioinżynierii Zwierząt UWM - jeden z najlepszych w kraju!

Bioinżynieria produkcji żywności, zwierzęta w rekreacji, edukacji i terapii oraz zootechnika - to kierunki studiów, które oferuje Wydział Bioinżynierii Zwierząt Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Dlaczego warto je wybrać w trwającej rekrutacji? Posłuchajcie!

Wydział Bioinżynierii Zwierząt w przyszłym roku będzie obchodził swoje 70-lecie! Najwyżej ocenianym kierunkiem studiów oferowanym przez tę jednostkę naukową jest zootechnika. Od lat w rankingu polskich szkół wyższych fundacji „Perspektywy” zajmuje czołowe pozycje. W tegorocznym znalazł się na drugim miejscu w Polsce. Posiada także wyróżniającą ocenę jakości kształcenia Polskiej Komisji Egzaminacyjnej.

Dlaczego warto studiować na Wydziale Bioinżynierii Zwierząt UWM? "To wydział o ugruntowanej pozycji w Polsce, który dysponuje doskonałą bazą lokalową oraz bazą zwierzęcą i dokonałymi, rozwijającymi się pracownikami naukowo-dydaktycznymi" - podkreśla Prodziekan ds. kształcenia WBZ prof. Paweł Wysocki. "Staramy się  zapewnić jak najlepsze warunki studiowania naszym studentom i robić wszystko, aby potrafili się znakomicie odnaleźć na rynku pracy. Co widać we wszystkich rankingach. Po każdym kierunku, który studenci kończą na naszym wydziale, nie ma żadnych problemów ze znalezieniem pracy!"

Z prof. Pawłem Wysockim spotkał się Wojtek Miśkiewicz. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy, w której szczegółowo opowiadamy o studiach na Wydziale Bioinżynierii Zwierząt UWM w Olsztynie.

Internetowa rejestracja kandydatów na studia w roku akademickim 2019/2020 trwa do 8 lipca. Więcej informacji znajdziecie na stronie: rekrutacja.uwm.edu.pl

Przyjaciele - stań się jednym z nich: