Aktualności
14.03.2019

Dołącz do Studenckiego Forum Business Centre Club w Olsztynie

"Studiowanie to nie wszystko!" - przekonują studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie tworzący Studenckie Forum Business Centre Club. I zapraszają w swoje szeregi. Rekrutacja trwa do 19 marca. Studio Radia UWM FM odwiedziły: Karolina Rydzyńska i Anna Wilmanowicz.

Studenckie Forum Business Centre Club to największa organizacja biznesowa w Europie tworzona przez ambitnych i kreatywnych studentów. Działając  w niej, zdobywają pierwsze doświadczenie w swoim kierunku kształcenia, tworzą projekty biznesowe skierowane do dzieci, młodzieży i studentów w Olsztynie. To także praca nad sobą, charakterem i umiejętnościami. Zdobywają doświadczenie menadżerskie, ucząc się zarządzania projektami, pozyskiwania partnerów czy współpracy z mediami.

Z Karoliną Rydzyńską i Anną Wilmanowicz spotkał się Wojtek Miśkiewicz. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Żeby wziąć udział w trwającej rekrutacji - trzeba wypełnić FORMULARZ dostępny na stronie Studenckiego Forum Business Centre Club.

Co można robić w SF BCC?

Pion HR
Jesteś osobą otwartą, komunikatywną i lubisz pracę z ludźmi? Pion HR może okazać się dla Ciebie idealny! Nauczysz się jak motywować zespół i weryfikować jego zaangażowanie, poznasz tajniki rekrutacji, zdobędziesz umiejętności przydatne podczas przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, a także będziesz wiedział jak skutecznie zarządzać ludźmi.

Pion PR
Jeżeli jesteś zafascynowany światem mediów, a kreatywność to Twoje drugie imię, Pion PR jest dla Ciebie idealny! Planowanie strategii marketingowych, skuteczne techniki pisania tekstów, przybliżenie tajników social mediów - to tylko kilka z zagadnień, które poznasz, dołączając do naszego marketingowego zespołu!

Pion FR
Lubisz negocjować i nie boisz się przedstawić swojego zdania? Dołącz do Pionu FR! To właśnie tutaj będziesz najbliższej biznesu, dowiesz się jak skutecznie pozyskiwać fundusze, nawiązywać wartościowe współprace oraz nauczysz się tworzyć profesjonalne oferty.

Studenci organizują także cykliczne akcje i projekty. To m.in.: Przedsiębiorcza Kobieta, Festiwal BOSS, Inteligencja Finansowa, We do IT, Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości czy Biznes Junior.

 

Przyjaciele - stań się jednym z nich: