Aktualności
26.02.2019

UWM w marcu znów otwiera drzwi!

To najlepsza okazja, by zapoznać się z ofertą kształcenia uczelni i dowiedzieć się jak będzie wyglądał w tym roku egzamin maturalny. Przed nami Dzień Otwartych Drzwi Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Zajrzyjcie 27 marca do Kortowa!

Podczas Dnia Otwartych Drzwi UWM maturzyści mogą na własnej skórze przekonać się dlaczego warto studiować w Kortowie. "Będzie można zapoznać się z ofertą kształcenia wszystkich wydziałów i poznać koła naukowe. To dobry moment, by porozmawiać ze studentami. Przewidujemy też spotkania z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży na temat egzaminów maturalnych w 2019 roku.  Podpowiedzą jak wygląda matura z matematyki, języka polskiego i obcego i zdradzą na co zwrócić uwagę podczas nauki" - mówi Paweł Łojewski z Biura ds. studenckich UWM w Olsztynie.

Każdy będzie mógł także zwiedzić budynki wydziałów, zajrzeć do laboratoriów i wziąć udział w wycieczkach po Kortowie.

O wydarzeniu opowiedział nam Paweł Łojewski z Biura ds. studenckich UWM w Olsztynie. Spotkał się z nim Piotr Szauer. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Więcej informacji znajdziecie na stronie uczelni.

27 marca w Auli Teatralnej Centrum Nauk Humanistycznych UWM w Olsztynie odbędzie się także druga Konferencja Dyrektorów Szkół Średnich „Chiron – Szkoła z potencjałem”, połączona z Warmińsko-Mazurską i Podlaską Galą Rankingu Liceów i Techników Perspektywy `2019.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: