Aktualności
31.12.2018

Chcesz powalczyć o Trzcinę Kortowa? Zgłoś swoje wiersze!

Do 31 stycznia organizatorzy ósmej edycji Konkursu Literackiego o Trzcinę Kortowa czekają na wiersze uczniów klas gimnazjalnych, szkół licealnych i techników z województwa warmińsko–mazurskiego. Należy je wysłać na adres Instytutu Polonistyki i Logopedii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

O konkursie rozmawialiśmy z jego koordynatorką i jedną z jurorek - Moniką Stępień. Spotkał się z nią Piotr Szauer. Posłuchajcie!

Nieprzekraczalny termin nadsyłania utworów pocztą tradycyjną upływa 31 stycznia 2019 roku. Liczy się data stempla pocztowego. Zgłosić należy trzy wiersze w czterech egzemplarzach. Wydruki utworów muszą być opatrzone godłem. W załączonej kopercie trzeba także podać: imię i nazwisko autorki/autora, adres domowy, e-mail, numer telefonu, klasę, imię i nazwisko polonisty lub opiekuna literackiego, jego e-mail, adres placówki oświatowej. Godła zostaną rozszyfrowane po ustaleniu werdyktu.

Prace konkursowe należy przesyłać na adres:
Instytut Polonistyki i Logopedii
Wydział Humanistyczny
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
ul. Kurta Obitza 1
10-725 Olsztyn
z dopiskiem na kopercie „O Trzcinę Kortowa”.

Oficjalne ogłoszenie wyników Konkursu i wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym nastąpi 21 lutego 2019 roku na Wydziale Humanistycznym UWM w Olsztynie.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora konkursu.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: