Aktualności
11.10.2018

Studiujesz prawo? Dołącz do ELSA Olsztyn!

W dniach 10-11 października Olsztyński oddział Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA zorganizował w Kortowie Dni Adaptacyjne. Nowi studenci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie mogli poznać koleżanki i kolegów ze starszych roczników, którzy zachęcali ich do wspólnego działania.

"Zajmujemy się głównie organizacją projektów o charakterze prawniczym dla studentów i nie tylko. To m.in. Dni Edukacji Prawniczej, w trakcie których odbywają się różnego rodzaju warsztaty (chociażby z pisania pism procesowych, prelekcje" - opowiada prezes ELSA Olsztyn Partycja Giernaś. "Nasze stowarzyszenie ma na celu zachęcanie studentów do aktywniejszego studiowania, poznawania tego prawa, wszystkich zawodów i głębszego rozwoju. To możliwość poznania wspaniałych ludzi, super doświadczenie i niezapomniane momenty."

Tegoroczne Dni Adaptacyjne otworzył wykład dra Andrzeja Gawlińskiego z Katedry Kryminalistyki i Medycyny Sądowej UWM pt. "Zbrodnia doskonała - fakty i mity o kryminalistyce".

Jak wykład i spotkanie stowarzyszenia ELSA Olsztyn odebrali studenci? Posłuchajcie!

Relację przygotował Wojtek Miśkiewicz.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: