Aktualności
03.02.2018

Inżynierowie - wybierzcie UWM!

Do 13 lutego na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie trwa rekrutacja śródroczna. Skierowana jest do absolwentów kierunków inżynierskich chcących kontynuować naukę na studiach drugiego stopnia. Kandydaci mają do wyboru 21 kierunków na studiach stacjonarnych i 6 - na niestacjonarnych.

"Rejestracja kandydatów trwa do 13 lutego. 14 lutego przewidziane są egzaminy dla osób, które zdobyły dyplom za granicą. 15 lutego - ogłosimy listy przyjętych a następnie będziemy przyjmować dokumenty i potwierdzenia zamiaru studiowania" - mówi Prorektor ds. kształcenia i studentów UWM prof. Jerzy Przyborowski.

Nasz reporter Wojtek Miśkiewicz spotkał się ze studentami kierunków inżynierskich i zapytał - czy zamierzają kontynuować naukę po ukończeniu studiów I stopnia?

W studiu Radia UWM FM gościliśmy także przedstawicieli kilku wydziałów, które w rekrutacji śródrocznej prowadzą nabór kandydatów na studia. Zapraszamy do wysłuchania rozmów, które przygotował Arkadiusz Stępień-Miernikowski.

Prodziekan ds studenckich Wydziału Biologii i Biotechnologii UWM prof. Aleksander Świątecki

Prodziekan ds nauki Wydziału Bioinżynierii Zwierząt UWM prof. Paweł Wysocki

O ofercie Wydziału Nauk o Środowisku opowiadał Prodziekan ds. studenckich prof. Jarosław Jaszczur-Nowicki.

Pełną listę kierunków oraz szczegółowe informacje związane z rekrutacją śródroczną znajdziecie na stronie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: