Aktualności
05.12.2017

Motomikołaje 2017

Przejażdżki motocyklami z koszem, masa cennych niespodzianek od sponsorów, możliwość sfotografowania się z prawdziwym Motomikołajem i jego zaprzęgiem – to tylko niektóre z atrakcji dziewiątej edycji akcji Motomikołaje organizowanej przez akademicki klub motocyklowy "Tabun". Wydarzenie zaplanowano w sobotę 9 grudnia na olsztyńskiej starówce. Początek o 10.Wzorem ubiegłych lat członkowie olsztyńskiego klubu motocyklowego "Tabun" przed nadchodzącymi świętami przeprowadzą zbiórkę pieniędzy. Dotąd - przy wsparciu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz olsztyńskiej społeczności motocyklowej - zbierał pieniądze dla wojewódzkiego szpitala dziecięcego. "Od jakiegoś czasu zbieramy jednak pieniądze na onkologiczne leczenie kolegi z klubu, który zmaga się z rakiem, a dodatkowe środki na leczenie są po prostu niezbędne" - mówi Piotr Milanowski z klubu motocyklowego "Tabun".

Tradycyjnie na olsztyńskim Starym Mieście darczyńcy będą mogli liczyć na przejażdżki motocyklami, słodkie upominki, możliwość sfotografowania się na stalowych zaprzęgach, a na najbardziej hojnych darczyńców czekają rabaty do wspierających akcje olsztyńskich restauracji, pubów i lokali gastronomicznych. Będzie też możliwość zdobycia zniżki na wykonanie tatuaży w jednym ze studiów tatuażu.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Marcina Stankiewicza z Michałem Głażewskim z klubu Tabun.Więcej informacji na stronie www.tabun.olsztyn.pl i facebooku.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: