Aktualności
24.11.2022

Wraca "Kortowo na Sportowo"!

Po kilku miesiącach przerwy Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ponownie zaprasza na darmowe zajęcia pod hasłem "Kortowo na Sportowo". Odbywać będą się w każdy kolejny piątek w hali sportowej przy ul. Prawocheńskiego.

 

"Chcemy promować sport wśród studentów. Jest to wydarzenie darmowe. Każdy może przyjść w piątek o 21:00 do hali sportowej w Kortowie i potrenować z mistrzami, trenerami i pasjonatami danych dyscyplin. Możemy poznać coś nowego i odkryć swoją pasję"- mówi Iwona Pająk, rzeczniczka prasowa Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UWM. I dodaje: "Po pandemii jesteśmy zasiedzeni. I próbujemy trochę studentów zaktywizować, żeby spróbowali trochę poćwiczyć, poruszać się w gronie swoich znajomych."

Z Iwoną Pająk rozmawiał Piotr Szauer. Posłuchajcie!

Pierwszy trening już w piątek 25 listopada o 21:00 w  Hali Sportowej UWM (przy ul. Prawocheńskiego 7). Poznajcie Muay Thai! Może odkryjecie nową pasję z Marcinem Zeberdim z Jinchuuriki Gym i z Mistrzem PLMMA w wadze lekkiej oraz Mistrzem FEN w wadze piórkowej Adrianem Zielińskim z Arrachion Olsztyn.Przyjaciele - stań się jednym z nich: