Aktualności
03.11.2021

Startują zajęcia Desantu Kultury

"Rytm-Medytacje" oraz "Matka" to dwa zwycięskie projekty wybrane w tegorocznej edycji Desantu Kultury. Na zajęcia wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury zapraszają: Marta Andrzejczyk i Aron Blum. O nich, ale też realizowanym już pomyśle Natalii Świniarskiej i Krzysztofy Gomółki-Pawlickiej opowiadaliśmy w audycji Taśmy MOK-u.

 

Aron Blum zabierze was na RYTM-MEDYTACJĘ, czyli interdyscyplinarne warsztaty rytmiczne, podczas których będziemy poszukiwali rytmu w odgłosach przyrody, obudujemy rytmami popularne riffy i beaty, a w końcu przygotujemy się do wspólnego występu!

Podczas integracyjnego projektu MATKA, Marta Andrzejczyk zaprosi do zajrzenia w najgłębsze zakamarki serc, pomagając przekuć na artystyczne formy wasze wspomnienia i tworząc indywidualne portrety najważniejszych kobiet w waszym życiu.

O Desancie Kultury w audycji Taśmy MOK-u opowiadały Agnieszka Prusik i Paulina Wasilewska. Posłuchajcie!

 

Spotkanie organizacyjne projektu RYTM-MEDYTACJA odbędzie się już 8 listopada (poniedziałek) o 18:00 w sali pod olsztyńskim Amfiteatrem a projektu MATKA - 18 listopada (czwartek) o 17:30 do Kamienicy Naujacka przy Dąbrowszczaków 3.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, ale liczba uczestników jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy pod adresem: zapisy@mok.olsztyn.pl.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: