Aktualności
09.10.2019

Filharmonia Warmińsko-Mazurska - nie tylko dla koneserów

We wrześniu Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie zainaugurowała 74. sezon artystyczny. Jej oferta skierowana jest nie tylko do koneserów. Obok koncertów z muzyką klasyczną, w programie znalazły się występy Korteza, Kuby Badacha czy Julii Pietruchy.

 

"Oprócz koncertów z muzyka symfoniczną, mamy mnóstwo koncertów z muzyką rozrywkową. Staramy się trafiać do różnych odbiorców. Proszę się nie bać! Zapraszamy do nas rodziny z dziećmi, studentów i młodzież. Występują u nas mucycy na topie, którzy są na pierwszych miejscach list przebojów, m.in.: Kortez czy Dawid Podsiadło. Możemy zobaczyć ulubionego artystę w kameralnym gronie" - przekonuje Arkadiusz Korczin z Biura Promocji i Impresariatu Fiharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie.

"Nasza oferta jest też dostępna pod względem finansowym. Filharmonia ma misję. Jesteśmy dotowani, mamy swoje roczne plany, więc nasze ceny są dostosowane do portfela odbiorców. Są oczywiście koncerty trochę droższe, ale na wiele z nich obowiązują zniżki" - dodaje dyrektor Piotr Sułkowski.

Gośćmi Magazynu z Kulturą byli: dyrektor Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie Piotr Sułkowski oraz Magdalena Tokajuk i Arkadiusz Korczin z Biura Promocji i Impresariatu. Spotkała się z nimi Justyna Bryszewska. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Z programem Filharmonii możecie zapoznać się na stronie: filharmonia.olsztyn.pl

Przyjaciele - stań się jednym z nich: