Aktualności
20.06.2019

Halo Ziemia! - Łukasz Staniszewski tworzy słuchowisko... dla Was!

Jego prace literackie i radiowe zdobywały nagrody w ogólnopolskich konkursach. Radio zna jak mało kto, bo w kilku redakcjach uczył się go od wielu stron. Teraz chce nagrać niezależne słuchowisko, które dostępne będzie na każdym komputerze, tablecie i komórce.

"Halo Ziemia!" przedstawia historię dwóch astronautów (Kowalsky'ego i Athura) wysłanych na orbitę naszej planety w celu zneutralizowania sondy, na której znajduje się działo wymierzone w Ziemię. Gdy bohaterowie docierają na miejsce, okazuje się, że muszą oddać jeden strzał. Do wyboru mają dwa cele: stolicę swojego państwa, albo miasto, w którym przebywa rodzina jednego z bohaterów. I tak jak w greckiej tragedii, każdy wybór jest zły.

Fragment tekstu znajdziecie pod tym linkiem.

Posłuchajcie co o swoim słuchowisku opowiedział nam Łukasz Staniszewski.

Tekst nagra znakomity zespół aktorski (Dariusz Siastacz, Marcin Tomasik) a dźwiękiem zarządzać będzie jeden z najlepszych w kraju realizatorów - Ryszard Szmit.

By tak się stało, autor musi na portalu polakpotrafi.pl uzbierać kwotę potrzebną do stworzenia słuchowiska. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i wesprzeć Łukasza Staniszewskiego - zajrzyj na stronę.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: