Aktualności
05.12.2017

Koncert Świąteczny Akademickiego Centrum Kultury UWM

Akademickie Centrum Kultury Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza w środę 13 grudnia o 19 na tradycyjny Koncert Świąteczny w kortowskim Centrum Konferencyjnym. 

 

W tym roku na jednej scenie zaprezentują się: Chór im. prof. Wiktora Wawrzyczka, Akademicka Orkiestra Dęta Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Zespół Pieśni i Tańca "Kortowo", Zespół Sygnalistów Myśliwskich Artemis i Grupa Artystyczna Kloszart.

Pomoc w przygotowaniu koncertu zapewnią: Yacht Klub UWM, Akademicki Klub Miłośników Fantastyki "Olifant", Liga Szuwarowa, HoneyBadgers - Quidditch Team UWM Olsztyn, Akademicki Klub Turystyczny i Studencka Grupa Motocyklowa "Tabun". Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa fotograficzna, którą przygotuje Studencka Agencja Fotograficzna "Jamnik". Agendy Akademickiego Centrum Kultury UWM podsumują na scenie swoje tegoroczne dokonania.

W tradycję koncertu wpisało się pomaganie, czyli coroczna akcja charytatywna. Po raz kolejny jego uczestnicy wspierać będą leczenie onkologiczne Przemysława Mroczkowskiego - członka Studenckiej Grupy Motocyklowej "Tabun", który od kilku lat zmaga się z guzem mózgu.

Wstęp wolny!

Z dyrektorem ACK UWM Krzysztofem Podolakiem rozmawiał Piotr Szauer.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: