Aktualności
11.07.2017

Za nami 9. Parodiola

Festiwal Parodii i Pastiszu PARODIOLA odbył się w dniach 4-5 lipca. W konkursie zwyciężył Mieszko Minkiewicz. Jurorzy drugą nagrodę przyznali kabaretowi Trzecia Strona Medalu. Wyróżnienia zdobyli: Szymon Łątkowski i Antoni Gorgoń-Grucha. Na zakończenie w olsztyńskim Amfiteatrze wystąpił kabaret Łowcy.B.

Tuż po zakończeniu festiwalu gościem Arka Jakszewicza w audycji Śmiechoskop był Bartosz Gajda z kabaretu Łowcy.B, który w tym roku oceniał wystąpy konkursowe.

"Decyzję podjęliśmy głosując - demokratycznie. Mi najbardziej podobał się również Mieszko. Dlaczego? Bo podoba mi się jego sposób patrzenia na świat. Kupił mnie brakiem pozy jakiejś i błyskotliwością swą. Można to nazwać nawet chyba polotem. Parę żartów mnie rozbawiło." - komentował rezultaty konkursu na naszej antenie Bartosz Gajda. "Jak się pracuje w branży kilkanaście lat (bo rozśmieszanie ludzi to moja praca), to ciężko mnie zaskoczyć. Jestem troszeczkę zboczony już. No tak jakby z górnikiem mówić o węglu. Mało co mnie zaskakuje w rozrywce. Bo znam te patenty."

Jeśli jesteście ciekawi wspomnień Bartosza Gajdy z Olsztyna i naszego regionu, opowieści o początkach kabaretu Łowcy.B i nowym programie "Jeźdźcy Apokalipsy" - zapraszamy do wysłuchania zapisu audycji.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: